Fotbalové-branky.cz    Specializovaný obchod a dovozce fotbalových branek 

Důležité upozornění!
Do odvolání není možné dopravci hradit dobírkovou částku v hotovosti. Zboží je možné při převzetí hradit pouze kartou. V případě, že vám tento způsob nevyhovuje, zvolte při objednávce způsob platby formou zálohové faktury.

Z nařízení hejtmana Olomouckého kraje jsou od dnešního dne v karanténě tyto obce: Uničov, Litovel, Červenka a okolí. Zásilky určené do těchto měst a okolních obcí není možno doručovat.

 

Recenze zákazníků na Heureka.cz

 

Další naše projekty

brankářské rukavice

basketbalové koše

stolní fotbal venkovní

branky QUICKPLAY

futbalové bránky

 Úvod » Odrazové sítě » Football Flick Urban


        

Football Flick Urban

tří-dimenzionální tréninková pomůcka

img

 

Číslo produktu: 300-DE
Výrobce: iControl
Cena bez DPH: 3 132 Kč (118 EUR)
Cena s DPH (21 %):
3 790 Kč (143 EUR)

Kompletní specifikace

Football Flick je tří-dimenzionální tréninková pomůcka. Navržena je tak, aby umožnila samostatnému hráči nebo skupině hráčů poslat přihrávku buď na rampu, nebo odrazovou síť a přijmout přihrávku zpět v různých výškách, úhlech a rychlostech nebo zakončit střelu v síťce.

Rampa pro přihrávky po zemi má nastavitelné zakřivení, čímž se nastavuje úhel a výška odrazu míče. Odrazová síť se dá otáčet o 180 ̊ a tak upravovat směr odrazu míče. Poslední částí je síť, která je navržena pro zakončení přihrávky odražené od rampy nebo odrazové sítě.Football Flick mohou využívat pokročilí hráči pro zlepšení a trénink dovedností jako je kontrola míče, zpracování míče nebo přesnost přihrávek. Rekreační hráči si užijí nekonečné množství zábavy při vymýšlení nových triků a zkoušení nových dovedností. Míč se dá např. přes odrazovou síť nebo rampu přihrávat do dalšího místa, jako je vedlejší zahrada, přes zeď nebo do cílů jako je fotbalová branka, odpadkový koš, popelnice a jiné cíle, které jsou zrovna při ruce. Jediným omezením je vaše představivost!

Bez ohledu na to, zda hrajete sami nebo s přáteli, ať už chcete být Lionel Messi nebo si jen vyzkoušet pár triků, Football Flick přináší zábavu, představivost a sebevyjádření dětem, mládeži i celým rodinám.

• skládací systém pro snadné přenášení
• Flick je připraven ke hře do 1 minuty (po počátečním sestavení)
• součástí dodávky je přepravní taška
• rozměry sestaveného výrobku: 137cm (D) x 74cm (Š) x 72cm (V)
• přepravní rozměry kartonu: 112cm (D) x 76cm (Š) x 7cm (V)
• váha: 12 kg

Dostupnost: tato položka již není dostupná

 

 

Další videa na Youtube.com