Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Časté dotazy

 

Jak u vás za zboží a dopravu zaplatím?
Hliníkové branky, které pro vás budeme objednávat u našich dodavatelů, je zapotřebí po objednání zaplatit předem bankovním převodem. V případě delší dodací lhůty je možné se domluvit na složení části ceny při objednání a doplatku zboží při převzetí.

Ostatní zboží je možné po úhradě osobně vyzvednout v našem skladě. Zboží je také možné zaslat na dobírku za paušál 160 Kč.

Jak to funguje s dopravou branek?
Dopravu hliníkových branek vám zajistíme naší přepravní firmou. Pokud máte vlastní možnost přepravy, branky si sami odvezete z našeho skladu. Ceny dopravy konkrétní branky vám rádi na přání předložíme.

Dodáváte zboží i na Slovensko?
Ano, zasíláme branky i na Slovensko. Zboží které je možné odeslat standardní balíkovou přepravou je nyní možní hradit dobírkou.

Musí být fotbalové branky certifikovány?
Z legislativního pohledu nemusí být fotbalové branky nijak certifikovány. Za bezpečnost branky zodpovídá její provozovatel. Problém nastává v okamžiku, kdy dojde k úrazu způsobenému např. pádem branky nebo její destrukcí. V takovém případě bude zjišťováno, zda fotbalová branka splňovala funkční a bezpečnostní požadavky pro tento typ výrobku dle platných norem. Zjistí-li se, že branka těmto normám neodpovídala, veškeré právní důsledky ponese provozovatel bez ohledu na to, za jakých podmínek k úrazu došlo. Z uvedených důvodů nabízíme pouze výrobky certifikované nezávislými certifikačními institucemi.

Co je to EN 748?
Tato harmonizovaná norma upravuje funkční a bezpečnostní požadavky na fotbalové branky o rozměrech 7,32 m × 2,44 m a 5,00 m × 2,00 m. Pokud je tedy fotbalová branka certifikovaná dle této normy, má uživatel jistotu, že branka splňuje funkci fotbalové branky a zároveň, že je bezpečná.

Co je to BS 8462?
Je to britský standard testování funkčních a bezpečnostních požadavků na fotbalové branky do rozměru 6,4x2,13 m.

Kde nás najdete

Sklad (adresa pro osobní odběr zboží):
Comp alfa, s.r.o.
CTPark Prague Airport
č.p. 185
252 68 Kněževes

Provozní doba: Po - Pá od 8 do 15 hodin

Kontakt

Provozovatel (adresa pro fakturační účely):
Radislav Mašata
Havlíčkova 100
273 05 Smečno

IČ: 7131 9573
DIČ: CZ7707030023

Mobil: 607 625 725
E-mail: info@fotbalove-branky.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz